Vrátenie tovaru

Kupujúci má právo odstúpiť od zmluvy v lehote do 30 dní od prevzatia tovaru bez uvedenia dôvodu jeho rozhodnutia.

Kupujúci vráti zakúpený tovar do 14 dní od oznámenia o zrušení bez akéjkoľvek náhrady.

Kupujúci musí písomne upozorniť predávajúceho o vrátení na webovej stránke info@eterika-cosmetics.com.

Vrátený produkt musí byť neporušený, zabalený v originálnom obale a musí obsahovať originálne príslušenstvo v nezmenenom množstve a bez akéhokoľvek náznaku používania. Povinnou prílohou pre vrátenie sú informácie o kupujúcom (meno, adresa, e-mail, telefónne číslo, číslo objednávky a číslo účtu pre vrátenie peňazí).

Predávajúci uhradí kupujúcemu cenu za tovar do 14 dní od prevzatia vráteného tovaru. Prepravné náklady za vrátený tovar sú hradené kupujúcim. Predávajúci neprijíma zásielky na dobierku.

Sťažnosti na výrobky poškodené počas prepravy sú vzaté do úvahy do 7 dní od prevzatia zásielky. Neskoršie sťažnosti predávajúci neberie do úvahy. Ak sú v čase prijatia viditeľné známky poškodenia produktu, kupujúci má právo odmietnuť zásielku a povinnosťou kuriéra je spísať reklamačný záznam o poškodenej zásielke.

Záruka

Predávajúci poskytuje 24 mesačnú záruku na všetky produkty.

Kupujúci môže produkt vrátiť, ak nezodpovedá popisu, ak predávajúci poslal nesprávny produkt, v nesprávnom množstve alebo farbe, alebo ak sa produkt odchyľuje od objednávky kupujúceho v akomkoľvek smere. Kupujúci môže vrátiť tovar do 14 dní odo dňa prevzatia a môže požadovať okamžitú výmenu za bezchybný produkt alebo vrátenie peňazí.

Záruka sa nevzťahuje v prípade:

  • opotrebovanosti následkom používania
  • nedostatkov spôsobených nesprávnym, neadekvátnym a nedbanlivým používaním

V prípade vrátenia tovaru v rámci záruky nám, prosím, pošlite produkt na adresu predávajúceho. Balík musí obsahovať informácie o kupujúcom: meno a priezvisko, emailovú adresu, adresu doručenia, a či si kupujúci praje vymeniť alebo vrátiť produkt.

V prípade, že predávajúci viac zakúpený produkt nepredáva, kupujúcemu bude vrátená nákupná cena, alebo produkt bude (dohodou) vymenený za produkt porovnateľných vlastností.

Predávajúci je zaviazaný vyriešiť sťažnosti do 7 pracovných dní.

Nákupný košík
Návrat hore